Nefalšovaná Tělocvična

— MÍSTO KDE SE RODÍ BOJOVNÍCÍ —

2HASANCE_Kolín je Nefalšovaná tělocvična věnovaná památce a odkazu Gustava Frištenského. Moc lidí ani neví, že pochází z nedalekého Kamhajku. Tělocvična je pomník, socha, vzpomínka na tohoto úžasného atleta.


Jsme místo, kde se vše dělá tak trochu jinak. Na prvním místě jste Vy naši klienti, a Vaše spokojenost, protože : ,,Je to osobní,,

Koncept naší tělocvičny je jedinečný v tom, že máte možnost cvičit zcela sami. Chcete mít celou tělocvičnu pro sebe? Chcete cvičit jen se svými kamarády? Máte možnost, vzhledem k dispozicím tělocvičny. 

Naše tělocvična je vybavena kvalitními výroby značky True Power, Technogym, Power Plate, Concept.

Hlásíme se k odkazu starého Řecka, navazujeme na nejlepší tělovýchovný systém všech dob, kterým byl náš Sokol.

Nejsme místo, kde se promenádují krasavci a krasavice v nejmodernějším a nejzářivějším topíku u nás se maká a dře.

Orientujeme se na výsledek, cvičíme podle staré školy, učíme lidi věci, které nejsou ve fitcentrech zcela standardní - JSME JINÍ. To však neznamená, že nevnímáme světové trendy, osvědčené tréninkové metody, a plány, ze světa. Snažíme naše znalosti a zkušenosti implementovat tak, aby si vše sedlo a perfektně zafungovalo. (síla, svaly, ztráta tuku, zvýšení kondice, well-being).

Neztrácej čas mluvením, nemluv o tom. Udělej první krok, a pamatuj na jednu svatou pravdu:

" CESTA ZAČÍNÁ PRVNÍM KROKEM "

Začni u nás.

Těšíme se na tebe 2HaSance_Kolín

Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.

 

Stále ještě váháte

— NENÍ HANBA UPADNOUT, HANBA JE ZŮSTAT LEŽET —

2015 - do dnes

— PŘÍBĚH 2HESANCE —

(Druhé Šance)

Vše začalo v roce 2016, kdy se Jarkovi zrodila v hlavě myšlenka skupinového cvičení, kdy se založila skupina, která si říkala ,,Hanbáři,, byla to parta lidí, co se scházela v prostorách základní školy v Týnci nad Labem, kde společně cvičili, a měli radost z pohybu. To byl popud k tomu začít přemýšlet o něčem, kde by bylo možné realizovat sny tak trochu jinak....

Netrvalo dlouho a myšlenka se začala zhmotňovat v podobě prostor první tělocvičny 2HaSance v Přelouči, kde to celé začalo. 

Během 4 let působení v Přelouči, jsme změnili život mnohým lidem, které jsme doslova přivedli k nové víře. Víře v sebe sama, ve své tělo. Z velké řady gaučových milovníků jsme vytvořili lidi s pozitivním vztahem k pohybu a sportu obecně. 

Kromě toho se povedlo vytvořit něco, co přesahovalo cvičení jako takové, vytvořila se parta, navázaly se nové přátelství, povedlo se nám v tělocvičně pořádat semináře, kurzy, a mnoho dalšího. 

Kromě toho se zde měl sídlo Czech Kettlebell Club (první Kettlebell Club v ČR). 

2HaSance se v Přelouči podílela na vzestupu sportovní úrovně některých klubů (Rugby, Hokejbal, Fotbal, Basketbal). 

Sportovci z 2HeSance vozili medaile ze světových soutěží, vyhrávali závody, reprezentovali na OCR závodech. Byli jsme prostě vidět, a určitě jsme zanechali stopu. A nebýt 2HeSance v Přelouči, nemohli bychom otevřít sestru v Kolíně. 

Bohužel život tomu chtěl jinak, a vlivem Corona viru, jsme byli nuceni naší první tělocvičnu v Přelouči uzavřít, a vyklidit. Nicméně ta parta, která tam zůstala bude cvičit dál, a pokud jen to se stalo naším přičiněním, tak je to krásný odkaz. 

Tady to celé začalo a pokračuje, jen trochu jinak.